درباره ما

در سال 1390 هسته‌ي اصلي شرکت با هدف نشر و توسعه علوم روز دنيا در حوزه مهندسي، به خصوص مهندسي عمران با کسب مجوز رسمي از وزارت ارشاد اسلامي، اقدام به تأسيس انتشارات و چاپ کتب فني و مهندسي با نام «انتشارات مهندسين داريان» نموده است. در ابتدا اين بخش صرفاً در خصوص چاپ نشر کتاب فعاليت مي‌نمود که تعدادي از کتب چاپ شده ترجمه ي کتاب‌هاي روز دنيا در حوزه‌ي مهندسي عمران بودند و برخي ديگر تأليفاتي در خصوص کاربرد نرم افزار‌هاي نوين مهندسي و همچنين خودآموز دروس اساسي رشته ي عمران در مقاطع مختلف مهندسي مي‌باشد. لکن با گذشت زمان اين زيرمجموعه نيز گسترش يافت و در حال حاضر انتشارات مهندسين داريان در بخش‌هاي ذيل فعاليت دارد:
چاپ و نشر کتب آموزشي و کمک آموزشي
مقالات علمي: مقالات معتبر از مجلات معتبر اروپايي و آمريکايي به اشتراک گذاشته مي‌شوند.
آموزش: در اين بخش يا تشکيل کلاس‌هاي گروهي و خصوصي نرم افزارهاي تخصصي و فوق تخصصي در حوزه عمراني (سازه، ژئوتکنيک، سازه‌هاي دريايي و . . .) تدريس مي‌شوند.
توسعه نرم افزارها و اتوماسيون اجرايي: در اين بخش نرم افزارهاي کاربردي عمران متناسب با نياز پرسنل اجرايي، کدنويسي و پياده سازي مي‌شوند. اغلب اين نرم افزارها بالاخص در حين اجرا، برنامه‌هاي قابل نصب بر روي تلفن‌هاي همراه مي‌باشند. البته علاوه بر اين برنامه ها، نرم افزارهاي جامعي نيز موجود است که از آن جمله مي‌توان به نرم افزار جامع اتوماسيون کارگاهي اشاره کرد.

کلیه حقوق وب سایت متعلق به گروه مهندسین داریان می‌باشد.